Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce.Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 160 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. Dzięki licznym opcjom i wariantom, każdy Klient może sam okrelić warunki i przedmiot ubezpieczenia, skomponować produkt na miarę własnych potrzeb.


Hestia.

PZM.

Generali Direct


Generali Direct jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. należącego do Grupy Generali. Grupa Generali jest pod względem wielkoci trzecim w Europie międzynarodowym koncernem ubezpieczeniowo-finansowym. Generali Direct oferuje pełną ochronę dla kierowców, pasażerów i pojazdów oraz innowacyjne rozwiązanie w ramach polisy Autocasco, ubezpieczenie mieszkania lub domu, ubezpieczenie domu i mieszkania

Zainwestowałe w swoje mieszkanie dużo pieniędzy? Chcesz, aby Twój dom był oazą spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich? Wybierasz się w podróż służbową za granicę? Wykup ubezpieczenie turystyczne. Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych w Generali to: najpełniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz szybkoć i wygoda zakupu on-line - bez względu na to czy wyjeżdżasz za granicę turystycznie czy zarobkowo!

TUZ.

AXA

Ubezpieczenie OC
Pakiet OC to nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie.
ubezpieczenie AC
Pakiet AC to Autocasco oraz Assistance w jednym.
ubezpieczenie OC + AC
Pakiet Pełny dla najbardziej wymagających kierowców.
ubezpieczenie OC + AC dla Kobiet
- Pakiet Dla Kobiet ze specjalnymi udogodnieniami

Fundusz emerytalny AXA
Jeli chcesz po raz pierwszy zapisać się do otwartego funduszu emerytalnego lub zmienić dotychczasowy OFE, wybierz AXA Otwarty Fundusz Emerytalny jeden z pięciu największych w Polsce funduszy emerytalnych pod względem wartoci zarządzanych aktywów netto.

Liczba Klientów naszego funduszu ronie bardzo dynamicznie i osiągnęła już 770 tysięcy osób (dane na 31 sierpnia 2009 r.).

Aby przystąpić do funduszu, wystarczy tylko zadzwonić, zamówić kontakt z Przedstawicielem Ubezpieczeniowo-Finansowym lub wypełnić wniosek on-line.

WŁANIE ROZPOCZĄŁE PRACĘ ZAWODOWĄ?W takim przypadku w ciągu 7 dni powiniene przystąpić do otwartego funduszu emerytalnego (dotyczy to osób urodzonych po 31 grudnia 1968 r.). Jeli tego nie zrobisz, fundusz zostanie Ci przydzielony przez ZUS w drodze losowania.